У Селищах відбувся суботник

Дата: 13.04.2021 15:48

Сьогодні в с. Селище відбувся суботник. Дуже шкода, що небайдужих мешканців, які хотіли б зробити свою громаду чистішою зовсім не виявилося, хоча у мережі Фейсбук було дуже багато охочих. Отож, як завжди до прибирання лісосмуги та узбіччя дороги (від с. Горбанівка до початку м. Гнівань) долучилися працівники старостату, філії КЗ «ЦКД «Калина» та працівники ДНЗ.

Під час прибирання дуже вразила ділянка Дачного масиву, де щороку під час суботників збирають дуже багато сміття. Деякі люди, які проживають на масиві, просто викидають сміття під своїми городами та заїздами на вулицю, цим самим створюючи стихійні смітники. Шановні мешканці, дбайте про чистоту свого населеного пункту, адже чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. Дякуємо усім, хто долучився до прибирання! Пам’ятаймо, що наша поведінка є прикладом для наслідування нашими дітьми та онуками. Давайте закладемо у них основи внутрішньої культури та збережемо свою маленьку батьківщину – рідне село для них і для себе, як справжні господарі. Адже ніхто, окрім нас самих, не зможе нам створити затишок і порядок.