11 вересня 45 учні шкіл Гніванської громади взяли участь у інформаційно-навчальному заході «Еко пікнік». Захід проводився у рамках проекту  «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Юні громадяни вивчали теми раціонального використання енергоресурсів, «зелених» енергетичних технологій, енергоефективності у побуті та навчальних закладах.

Начальна програма складалася із різноманітних інтерактивних заходів - лекції, дискусії, групова робота, руханки та квести. Учасники заходу також відвідали комплексно термомодернізований у рамках проекту Дошкільний навчальний заклад №3 «Сонечко», де ознайомилися із використаними сучасними енергоефективними технологіями згідно європейських стандартів.

Топовим заходом програми стала онлайн вікторина «Kahoot!», за підсумками якої учасники з найкращим результатом отримали цінні призи від проекту та партнерів Асоціації «Енергоефективні міста України».

Цей захід реалізовано у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Реалізацію проекту здійснюють Гніванська міська рада у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».