У рамках Тижня сталої енергії м. Гнівань ми оголошуємо конкурс на найкращий допис або серію дописів у соціальних мережах на екологічну тематику!

У конкурсі можуть взяти участь усі бажаючі мешканці Гніванської громади, а за найкращі публікації учасники отримають цінні призи!

Що потрібно для цього зробити?

• Крок 1. Створити цікавий/кумедний/позитивний/незвичний допис або серію дописів у соціальних мережах Instagram, Facebook, YouTube та/або TikTok на екологічні теми.
  • Крок 2. Додати хештег #ЕнергоефективнийГнівань2021
  • Крок 3. Набрати якомога більше лайків/репостів/переглядів (це не основний критерій конкурсу)
  • Крок 4. Заповнити гугл-форму за посиланням: https://cutt.ly/UEHFujK

Чим більше крутих постів – тим більше шансів на перемогу!

Конкурс триває до 10 жовтня 2021 року

Переможців буде оголошено до кінця жовтня.

Теми, які беруть участь у конкурсі:

- енергоефективність та енергозбереження у моєму побуті і не тільки;

- наслідки змін клімату – це уже реалії сьогодення;

- я дбаю про захист навколишнього середовища;

- відновлювальні джерела енергії - це безпечне майбутнє моєї громади.

Критерії оцінювання постів:

• унікальність контенту
  • чіткий меседж (ключове повідомлення)
  • позитивний посил
  • кількість лайків/репостів/переглядів

Конкурс проводиться у рамках Тижня сталої енергії м. Гнівань 2021 року, який триває 2-8 жовтня 2021 року у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань - енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Проєкт фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Energy та програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» та реалізується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».