Гніванські спортсмени знову і знову здобувають перемогу!

Дата: 15.02.2022 09:52

13 лютого в столиці України відбулися змагання з пауерліфтингу «Кубок Кия» та «Кубок Соборності». ????Змагання організовано Федерацією пауерліфтингу України UPC. Більше 50 учасників зі всієї країни приїхали до Києва, аби показати свою силу та вправність з цього виду спорту. Спорсмени із Гнівані змогли здолати своїх суперників та вибороти ТРИ перших місця і одне ПЕРШЕ місце в абсолютній першості. Фінансування поїздки відбулось за підтримки ГО "Спортивна рада м. Гнівань".

????Коваль Анатолій здобув перше місце в категорії 110 кг open з станової тяги, піднявши вагу 240 кг!

????Забродін Олександр здобув перше місце в категорії 90 кг оpen з жиму лежачи, піднявши вагу 160 кг!

????Бухов Роман здобув перше місце в категорії 75 кг open з жиму лежачи і став абсолютним переможцем серед усіх учасників змагань по класифікації з жиму лежачи, піднявши вагу 152, 50 кг!

Гніванська міська рада вітає спортсменів з перемогами, бажає розвиватися, мріяти та досягати найвищих результатів не лише в спорті, а й у особистому житті! Вами пишається вся громада!????