Минає третій місяць з початку повномасштабної війни росії проти України!

90 надважких, тривожних, болючих днів боротьби нашого народу за свою свободу та незалежність! Введення воєнного стану кардинального змінило життя кожного українця, кожної сім’ї, кожної державної та приватної установи!

Гніванська міська рада з перших годин війни розпочала активну роботу в абсолютно нових умовах. Нові правила, нові обов’язки, нові цілі та завдання. Окрім звичних усім щоденних обов’язків додалась робота зі створення груп швидкого реагування; з мобілізації; з налагодження системи оповіщення; реєстрації та поселення внутрішньо переміщених осіб; прийому, сортування, розподілу та видачі гуманітарної допомоги ВПО; збору та відправки допомоги нашим військовим на передові позиції та багато іншого. Кожен з працівників чесно і добросовісно виконує свою роботу, долучається до збору коштів на потреби військових, та робить усе можливе для досягнення спільної цілі - Перемоги, щиро вірячи в світле майбутнє країни!

Слава Україні!????????