Бібліотека № 3 дякує за нові меблі

Дата: 22.12.2017 17:07

Завідувач гніванської міської бібліотеки №3 Вітряк Н.С. щиро дякує гніванській міській раді, в особі міського голови, міським депутатам та всім працівникам міської ради за щедрий передноворічний подарунок бібліотеці.

А саме: за нові книжкові стелажі, придбання нових меблів в читальний зал та встановлення нових металевих вхідних дверей. Наша бібліотека є місцем відпочинку та проведення вільного дозвілля мешканців мікрорайону "Витава", а також інформаційним центром і центром взаємозв'язку мешканців мікрорайону та міської ради.Отож в новий рік з гарним настроєм та новими сподіваннями. Всіх працівників міської ради та депутатів нового скликання вітаємо з прийдешніми новорічними святами. Гарного плідного нового року, взаєморозуміння, взаємоповаги, продуктивної співпраці , нових звершень у наступному 2018 році.

Автор Наталя Вітряк