Фото без опису

Життєпис

Олександр Мальцев народився в Гнівані 13 грудня 1972 року. Навчався в загальноосвітній школі №2.

15 листопада 2022 року по мобілізації Олександр Валерійович був зарахований в роту охорони 5 відділу Вінницького РТЦК та СП. Через 4 місяці відправився захищати цілісність України на східному напрямку.

В цивільному житті Олександр мав багато різноманітних інтересів та захоплень. Дуже любив спорт. Був щирим і життєрадісним. Мав дуже багато друзів.

Я колись запитала папу, чи він щасливий, - пригадує дочка загиблого Олена, - і він відповів: для щастя я маю абсолютно все. Все те, про що колись мріяв!

Щоправда з часів тієї відповіді таки додалась одна мрія – мрія про Перемогу, на яку Олександр так і не дочекався.

3 травня 2023 року Олександр Мальцев загинув під час виконання завдань із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі та стримування агресії рф під н.п. Дубово-Василівка, що на Донеччині.

Батько загинув як справжній Герой. Його товариші, які були пліч-о-пліч там з ним, розповіли мені, що він, будучи пораненим в гарячій точці, надав сам собі допомогу та коли приїхав транспорт для евакуації поранених, то їхати в госпіталь відмовився, адже підсилення не було і він сказав, що своїх не покине та стоятиме з ними до останнього, - розповідає дочка Олена. – Загинув від артилерійського снаряду, який розірвався прямо біля нього…

В загиблого Героя залишився син, 3 дочки, 3 онуків, дружина та мама.

Герої не вмирають!

Посилання на публікації

https://news.vn.ua/v-boiakh-za-ukrainu-viddav-svoie-zhyttia-hnivanchanyn-oleksandr-maltsev/

https://vn.20minut.ua/lyudi/strashni-novini-z-frontu-v-boyah-za-ukrayinu-zaginuli-dva-gnivanchanin-11793659.html

 Фото