У центрі м. Гнівань запрацював громадський туалет

Довгий час актуальною проблемою нашого міста була відсутність громадського туалету в центрі Гнівані. Збудувати вбиральню неможливо було через відсутність місця, яке б відповідало санітарним нормам, та погодження мешканців. При попередньому розгляді цього питання жоден власник не дав згоди на розташування поруч з його будівлею чи земельною ділянкою громадського туалету. Єдине можливе місце в центрі міста було на торгівельному майданчику по вул. Європейській. Щоправда і там не всі були згодні і запроектоване місце змушені були перенести вглиб торгівельних кіосків, що призвело до затримки з будівництвом, адже змінено було і приєднання до водопостачання та каналізаційної мережі, а також під’єднання до електропостачання. На сьогодні майже всі питання узгоджені, туалет відчинений.

Е-лікарняні можуть переривати один одного за правилами скорочення

Упродовж перехідного періоду, який тривав до кінця вересня, механізм створення і роботи з електронними лікарняними постійно доопрацьовувався. Тепер система враховує безліч нюансів і окремих випадків. Зокрема, коли одній застрахованій особі створюються різні медичні висновки, періоди непрацездатності в яких перетинаються.