У Гніванській МТГ вирішено запровадити дистанційну форму навчання

Сьогодні, 29 жовтня, відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гніванської міської ради. На заході обговорили роботу закладів середньої освіти з 1.11.2021 року в зв’язку із відсутністю газопостачання через високу вартість газу. Нагадаємо, що така проблема існує по всій Україні, оскільки на момент заключення договорів з газопостачальником ціна за куб газу становила від 6 до 8 грн. На сьогодні вартість газу для бюджетних закладів становить до 46 грн.

Запрошуємо до участі в конкурсі Вінницької обласної Ради «Комфортні громади»

5 жовтня Вінницька обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади» на 2021-2022 роки. Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація проєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел.

У приміщенні Гніванського ЦНАП працює тимчасовий мобільний пункт щеплення від COVID-19!

До уваги мешканців! У приміщенні Гніванського ЦНАП працює тимчасовий мобільний пункт щеплення від COVID-19! Лікарі Гніванський ЦПМСД щоденно з 9-00 до 13-00 год. вакцинуватимуть охочих! Імунізація здійснюється вакцинами AstraZeneca та CoronaVac!

Завчасно перевірити персональні дані і слідкувати за інформацією на офіційних ресурсах – фахівці ФССУ відповіли на поширені запитання по е-лікарняним

З початку впровадження е-лікарняних було створено вже 2,5 мільйона медичних висновків, а правила роботи з електронними листками непрацездатності унормували. Роз’яснення щодо більшості нюансів, які виникають при роботі з е-лікарняними, уже доступні на офіційних ресурсах Міністерства соціальної політики, Міністерства охорони здоров’я, Фонду соціального страхування України, Пенсійного фонду України та ін.: