У Вінницькій області зафіксовано 932 випадки COVID-19

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 21905 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 27 травня в Україні 21905 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 658 летальних, 7995 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 321 новий випадок.

Встановлено нове сферичне дзеркало на розі вулиць Миру та Української

На перехресті вулиць Миру та Української для безпеки дорожнього руху вкотре встановлено сферичне дзеркало. Дана ділянка дороги є дуже небезпечою, оскільки водію, що виїжджає з вул. Української, будинок з лівої сторони повністю закриває огляд проїзжої частини. Тож встановлення сферичного дзеркала має на меті попередження можливих аварійних ситуацій. Нагадаємо,що попереднє дзеркало,яке було встановлено на цьому ж місці, було розбите невідомими особами. Шановні мешканці, дані дзеркала встановлюються задля вашої безпеки, тому, будь ласка, бережіть майно громади! Дякуємо!

Незабаром площа Перемоги в Могилівці буде заасфальтована

Розпочато роботи із облаштування бордюрів та підготовки основи для подальшого асфальтування площі Перемоги в с. Могилівка. Роботи планують виконати спільними зусиллями, тобто за меценатські та бюджетні кошти.ТОВ "Демидівський граніт" надасть майже 300 тонн щебеневої продукції для вирівнювання основи під асфальт. Бордюри та цемент придбав депутат Гніванської міської ради, постійний меценат Володимир Прідолоба. ТОВ "Інтер Віас Україна" (асфальтний завод) надасть 100 тонн асфальту. Оплату робіт із встановлення бордюрів, вирівнювання основи, асфальтування площі, а також придбання частини асфальту візьме на себе міська рада.

Інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 26.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 1316 підозр на COVID-19. У 910 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 71 дитини (місто Вінниця – 48, Вінницький район – 5, Гайсинський район - 4, Барський, Липовецький, Хмільницький райони – по 2, Жмеринський, Калинівський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

У Вінницькій області зафіксовано 910 випадків COVID-19

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 21584 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 26 травня в Україні 21584 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 644 летальні, 7575 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 339 нових випадків.

Дистанційне навчання голів ОСББ

Асоціація управителів житла в умовах карантину спільно з провідними вищими навчальними закладами з різних регіонів України впроваджує дистанційне навчання за курсом: «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» (тривалість курсу становить 72 години).

Інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 25.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 1292 підозри на COVID-19. У 899 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 70 дітей (місто Вінниця – 47, Вінницький район – 5, Гайсинський район - 4, Барський, Липовецький, Хмільницький райони – по 2, Жмеринський, Калинівський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

У Вінницькій області зафіксовано 892 випадки COVID-19

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 21245 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 25 травня в Україні 21245 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 623 летальні, 7234 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 259 нових випадків.

Інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 24.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 1282 підозри на COVID-19. У 889 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 70 дітей (місто Вінниця – 47, Вінницький район – 5, Гайсинський район – 4, Барський, Липовецький, Хмільницький райони – по 2, Жмеринський, Калинівський, Літинський, Могилів-Подільський, Немирівський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).