Інформація про поширення COVID-19 у розрізі районів Вінницької області

Станом на 11.00 годин 12.05.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 907 підозр на COVID-19. У 580 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 39 дітей (місто Вінниця – 27, Гайсинський район - 4, Вінницький район - 2, Барський, Калинівський, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині).

День Європи святкуємо вдома!

Незабаром ми будемо спостерігати за Днем Європи, який повинен відбутися в Україні 16 травня. Цього року святкування пройде виключно онлайн 9-18 травня через продовження карантинного режиму. Представництво ЄС не організовуватиме жодних публічних заходів, однак новий цифровий формат не дасть нам забути про свято. Тому на прохання ЄС профіль офіційної сторінки Гніванської ОТГ у мережі Фейсбук буде замінено на обкладинку з фірмовим стилем Дня Європи. https://euroquiz.org.ua/

У Вінницькій області зафіксовано 580 випадків COVID-19

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 16023 випадки коронавірусної хвороби COVID-19. За даними ЦГЗ, станом на 9:00 12 травня в Україні 16023 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 425 летальних, 3373 пацієнти одужало. За добу зафіксовано 375 нових випадків.

Вшанували пам'ять героїв у Другій світовій війні

Сьогодні ми святкуємо 75-у річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Однак, цьогоріч, через введений в Україні карантин, усі масові заходи скасовані. Вшановуючи пам`ять героїв війни, члени та голови ветеранських організацій громади, голова ГО «Гніванчани» разом з міським головою, працівниками міської ради, депутатами та військовослужбовцями поклали квіти до братських могил та пам`ятних знаків воїнам- визволителям Гніванської ОТГ.

Суботник "Ради ветеранів"

Сьогодні напередодні свята члени ГО "Рада ветеранів" облагороджують братські могили та пам'ятні знаки в м. Гнівань.

У Гніванській ОТГ привітали ветеранів із 75-ою річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Щороку напередодні 9 травня у Гніванській ОТГ вітають ветеранів з нагоди Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цього року у зв’язку із запровадженими карантинними заходами їх вітали вдома. Сьогодні голова Гніванської міської ради Володимир Кулешов, голова Тиврівської РДА Віталій Урдзік, голова ГО «Гніванчани» Анатолій Дрозд та голова ГО «Рада ветеранів» Іван Шевчук привітали зі святом 7 ветеранів війни.