Увага! Важлива інформація!

За повідомленням АТ «Укрзалізниця», у зв’язку з виконанням середнього ремонту колії на залізничному переїзді на перегоні Браїлів – Гнівань, 4 та 5 жовтня 2023 року з 10:00 до 17:00  буде припинений рух автомобільного транспорту через залізничний переїзд 1106 км (1105+875 м села Могилівка).

Друзі, допомога потрібна ще одному нашому захиснику!

До нас за допомогою звернулася мешканка с. Селище Валентина Арішина. Чимало мешканців нашої громади знають її як чуйну і добру медичну сестру, яка завжди допомагає людям в скрутних ситуаціях. Сьогодні допомоги потребує її родина. Брат Валентини Олександр Мартиненко уже півтора року несе службу у складі 5-ї штурмової бригади, яка нищить окупантів під Бахмутом. Для виконання надскладних бойових завдань йому та його товаришам терміново необхідний бінокуляр - прилад нічного бачення із кріпленням на шолом. Завдяки бінокуляру, захисники зможуть ефективно вести розвідку та виявляти позиції орків навіть вночі. Вартість приладу становить більше 200 000 грн.