День пам’яті жертв голодомору

24 листопада об 11-00 год. на центральному кладовищі по вул. Лісовій, відбудеться панахида до Дня пам'яті жертв голодомору.

Чемпіонат з шахів пройшов у Вінниці

21 листопада у Вінницькій шахово-шашковій школі пройшов обласний Чемпіонат серед шкіл, районних переможців та переможців міст обласного значення. Тиврівський район та Гніванську ОТГ представляли учні 6-Б класу Альтернативної СЗШ І-ІІІ ст. №1 ім. А.С. Макаренка розвитку здібностей дитини (м. Гнівань), а саме: Кожухарьов Максим, Мощинський Олексій, Стасюк Марія.

Голова Асоціації міст України Віталій Кличко запропонував план дій для вирішення проблеми забезпечення теплом жителів міст

Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко запропонував Президенту України та Прем’єр-міністру України чіткий план дій для вирішення проблеми теплопостачання, яку відчувають багато міст. Практично всі ЗМІ поширюють інформацію про зрив опалювального сезону. Найгостріше ця проблема постала у містах Сміла, Кривий Ріг, Шепетівка, Херсон та Кам'янське.

Відбулося чегове засідання виконкому

21 листопада в залі засідань Гніванської міської ради відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На порядок денний було винесено ряд важливих питань, зокрема:  - «Про підготовку господарського комплексу та соціальної сфери Гніванської ОТГ до роботи в осінньо–зимовий період 2018/19 р.»; - «Про внесення змін до бюджету ОТГ та виділення коштів»;

З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Свято відзначається щороку згідно з Указом Президента 13 листопада 2014 року і встановлено на честь початку цього дня двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Увага! Ожеледиця

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області спільно з Департаментом цивільного захисту облдержадміністрації інформує:

Заміна водогону по вул. Рильського

По вул. Рильського розпочалися роботи по заміні водогону за дольової участі мешканців цієї ж вулиці. Жителі закупили необхідні матеріали, а КП «Гніваньводопостач» виконує роботи по монтажу водопровідної мережі.

Всесвітній день дитини

Любі діти! Нехай роки дитинства будуть яскравими та незабутніми, а в житті кожного обов’язково засяє зірка, що вкаже шлях до щасливого прийдешнього. Ви – наше майбутнє, майбутнє нашої держави, нашої Планети. Бажаємо вам якомога більше щирих усмішок, приємних несподіванок долі, веселих та надійних друзів. Щастя вам, чистого і мирного неба, сонячних ранків, світлих і неповторних вражень, здоров’я та удачі на життєвих дорогах!

Шановні працівники гідрометеорологічної служби!

Вітаємо вас із нагоди професійного свята. Бажаємо всім вам міцного здоров’я, удачі, добробуту, щастя, миру і добра, нових успіхів у нелегкій повсякденній праці. Нехай поруч із вами буде затишок та комфорт, а в родинах панує достаток і благополуччя!