​​​​​​​В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи

Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.

Сім'ям, які перебувають в складних життєвих обставинах надали продуктові набори

З початком війни більшість благодійних фондів та організацій розпочали активну роботу з допомоги внутрішньо переміщеним особам. Проте в умовах війни підтримки також потребують й інші вразливі категорії населення. Зокрема, сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Саме тому наша церква допомагає таким родинам, – розповідає волонтер Церкви Ісуса Назарянина.

Розпочався прийом творів на Всеукраїнський конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розпочав прийом творів на п’ятий щорічний Всеукраїнський літературний конкурс імені Олени Теліги та Олега Ольжича «Тільки тим дана перемога, хто у болі сміятись зміг! (Олена Теліга)».

Програма грошової допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають та зареєстровані в Гніванській міській територіальній громаді від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді»

Внутрішньо переміщені особи, внаслідок поточного воєнного конфлікту (від 24 лютого 2022), які проживають в Гніванській міській територіальній громаді можуть отримати грошову допомогу від Чеської гуманітарної організації «Людина в біді».Після реєстрації на грошову допомогу НАЙУРАЗЛИВІШІ особи, які не отримували грошову допомогу протягом 3 (трьох) останніх місяців від ІНШИХ ГУМАНІТАРНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, будуть відібрані для отримання суми для покриття базових потреб в розмірі 2220 гривень на місяць на кожного члена родини впродовж 3 (трьох) місяців одним грошовим переказом через Ощадбанк.