Сьогодні своє 90-річчя святкує гніванчанка Ігнатьєва Юлія Михайлівна! Жінка 45 років працювала завідувачем дитячого садочка «Дзвіночок» на масиві СЗБ!

На Вінниччині відбувся онлайн-вебінар з цифрової трансформації в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад»

31 січня 2023 року для 10 громад Вінницької області відбувся онлайн-вебінар з цифрової трансформації в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад», в ході якого розглядали яким має бути цифровий профіль громад.