До уваги внутрішньо переміщених осіб з Луганської області!

Рубіжанська міська військова адміністрація Сєвєродонецького району інформує, що у м. Вінниця працює гуманітарний штаб Рубіжанської міської військової адміністрації, який створено для підтримки внутрішньо переміщених осіб з Луганської області, які тимчасово проживають на території Вінницької області.

Найвагоміший проект з підготовки до зими в Гніванській ТГ – РЕАЛІЗОВАНО!

В Гніванській громаді триває активна робота з підготовки до зимового періоду, який буде чи не найскладнішим за роки незалежності. Основним напрямком роботи є заміна газових котлів на твердопаливні в комунальних закладах громади. Це необхідно для того, аби у разі відсутності постачання газу найважливіші заклади мали змогу працювати безперебійно та якісно.

З Днем працівника соціальної сфери!

Шановні працівники соціальної сфери! Прийміть найщиріші вітання в день професійного свята! Щиросердно бажаємо вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, творчої мудрості, високого професіоналізму та невичерпної життєвої енергії. Нехай множаться добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять вам людську шану та повагу! Хай у ваших домівках панують мир і злагода, благополуччя і достаток. Зі святом вас!