У Гнівані привітали дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах

У Новорічно-різдвяні свята усі діти чекають на подарунки та потребують уваги дорослих, тому вже стало доброю традицією – кожного року вітати дітей, сім’ї, яких перебувають у складних життєвих обставинах. Сьогодні, напередодні Нового року працівники відділу з соціальних питань та інформації міської ради спільно з поліцейським офіцером громади Валинтином та інспектором ювенальної превенції Андрієм Шаповалюком привітали солодкими подарунками дітей з таких сімей.

Увага! Нагадування про заборону продажу та використання піротехнічних засобів!

Запускати салюти, феєрверки та використовувати петарди під час дії воєнного стану – заборонено. Правопорушників, які ігноруватимуть обмеження будуть притягуватися, як до адміністративної, так і до кримінальної відповідальності. Також поліцейські разом з іншими профільними службами перевірятимуть дотримання законодавства щодо реалізації піротехніки на ринках та у роздрібно-торговельних мережах.

До уваги осіб, які заповнювали онлайн-форму для отримання гуманітарної допомоги!

Французька благодійна організація «Тріангль Женерасьон Юманітер» проводила електронну реєстрацію осіб, які належать до вразливих категорій населення для отримання гуманітарної допомоги від організації.  Отримати допомогу зможуть ті особи, які заповнили відповідну онлайн - форму до 6 грудня.

Увага! Планові вибухи!

До уваги мешканців громади! За інформацією ВАТ "Гніванський кар'єр", завтра, 27 грудня 2022 року, на Гніванському кар'єрі з 12 до 18 години будуть проведені вибухові роботи! Просимо зберігати спокій! З метою попередження населення про проведення вибуху будуть подаватися наступні сигнали сиреною:

Щодо "живого коридору" в Гнівані 22 грудня

Сьогодні, 22 грудня, «живим коридором» у місті Гнівань, який організовуємо в 10.45, проїде, увага!, два траурні кортежі. Перший рухатиметься з смт Тиврів по вулиці Соборній м. Гнівань у село Могилівка. Ним везуть тіло померлого захисника Андрія Мостового, який ніс службу в одному з прикордонних загонів та помер 19 грудня вдома, приїхавши на ротацію.