Увага! Сесія!

21 вересня  о 16:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться дев’ята сесія Гніванської міської ради.

Сумна звістка сколихнула Гніванську громаду: захищаючи Батьківщину загинув гніванчанин Олександр Яроменко

16 вересня 2022 року в м. Селидове Донецької області, захищаючи нашу країну від рашистів, трагічно загинув житель Гнівані Яроменко Олександр Михайлович, 1996 року народження.

У Гнівані проведуть навчання для операторів та кочегарів газових котелень.

В рамках підготовки до осінньо-зимового періоду 2022-2023 років в понеділок, 19 вересня о 10.00 год. в залі засідань Гніванської міської ради відбудеться навчання операторів та кочегарів газових котелень.

До уваги мешканців Гніванської громади!

До уваги мешканців Гніванської громади! Інформуємо, що Гніванська міська рада проводить видачу продуктових наборів для соціально незахищених верств населення, а саме:

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Просимо сім'ї ВПО, які ще не отримали продуктові набори від організації World Central Kitchen, прийти в Службу у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я за адресою: м. Гнівань, вул. Квітнева, 2 (Рада ветеранів) та отримати цю допомогу, адже вона містить продукти, які швидко псуються! Служба у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я працює з 8 до 17 години з понеділка по п’ятницю.