До уваги внутрішньо переміщених осіб

До уваги внутрішньо переміщених осіб! На велике прохання Гніванської міської ради міжнародна гуманітарна організація World Central Kitchen погодилася надати додаткову партію продуктових наборів для ВПО, які проживають у Гніванській територіальній громаді. ВПО, які проживають у м. Гнівань отримати набір можуть сьогодні, 13 вересня, в Службі у справах дітей, соціального захисту та охорони здоров'я за адресою: м. Гнівань, вул. Квітнева, 2 (Рада Ветеранів) з 11:00 до 17:00 год. (обідня перерва з 13:00 до 14:00 год.). Допомогу для ВПО, які проживають у селах громади, буде передано в старостинські округи (старостати) 14.09.2022 р. Допомога призначена для всіх категорій ВПО. При собі ОБОВ'ЯЗКОВО мати довідки ВПО всіх членів сім’ї.

Благодійний проєкт «КОЛО ТУРБОТИ» відкрив гарячу лінію психологічної допомоги для батьків при гострих стресах пыд час выйни за номером

ГО «Центр соціального лідерства» разом з Дитячим фондом ООН Юнісеф в Україні за підтримки НДСЛ «ОХМАТДИТ» реалізують проєкт «КОЛО ТУРБОТИ», щоб захистити та відновити найцінніше – дитяче психологічне здоров'я.

Гніванській міській раді передали питну воду для військових

ГО «Добро не має кордонів», Павло Продан та Olga Hermsdorf в рамках співпраці з Гніванською міською радою передали гуманітарну допомогу у вигляді питної води (1296 пляшок) для забезпечення потреб наших військових.

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЖИТЛОВИХ ПРИМІЩЕНЬ, ЯКІ ПРИЙНЯЛИ ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ!

В зв’язку з черговими змінами до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 р. № 333 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2022 р. № 977) та запровадженням з 01 вересня 2022 року Інформаційно-аналітичної системи, власникам житлових приміщень необхідно подати повідомлення згідно з Додатком 1 вищевказаної постанови.

Права дітей особливо охороняються Законом

Дитинство - найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в дитячі роки людина потребує найбільшої уваги та захисту. Від ставлення до дітей, розуміння їхніх проблем, інтересів та потреб залежить не тільки доля кожної конкретної дитини, а й розвиток суспільства в цілому. Кримінальний кодекс України орієнтований на захист дітей від будь-яких видів посягань на їх права, свободи та інтереси.