В Гнівані прийняли бюджет на 2024 рік

В п’ятницю,  грудня, відбулась бюджетна сесія Гніванської міської ради. На порядок денний було винесено 49 питань, головним з яких було питання затвердження бюджету Гніванської міської територіальної громади на 2024 рік.

Поліцейські офіцери громади прозвітували про свою діяльність

Сьогодні, 20 грудня 2023 року, в залі засідань Гніванської міської ради про свою діяльність за 2023 р. прозвітували поліцейські офіцери громади капітан поліції Руслан Кісь та лейтенант поліції Валентин Брик.

Умови ведення бізнесу мають бути рівними для всіх

ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що починаючи з 01.01.2022 припинено дію пільги щодо незастосування платниками єдиного податку другої - четвертої груп (фізичними особами - підприємцями) реєстраторів розрахункових операцій або програмних РРО. Відтак, суб'єкти господарювання зобов'язані проводити розрахунки через РРО/ПРРО та надавати споживачам встановленої форми розрахункові документи. Відрадно, що на Вінниччині помітно збільшилась кількість суб’єктів господарювання, які приєднались до обов’язку, щодо фіскалізації своїх розрахунків. Станом на 18 грудня поточного року в області вже зареєстровано майже 28 тисяч РРО/ПРРО.

Відбудеться чергова сесія сільської ради

У пятницю, 22 грудня, о 15:00, відбудеться чергова сесія Гніванської міської ради. Усі проєкти рішення сесій ви можете переглянути в розділі "Офіційні документи".