Уряд  України схвалив ромську стратегію

Уряд України схвалив ромську стратегію

Повномасштабне російське військове вторгнення в Україну, що розпочалося 24 лютого 2022 року, драматично вплинула на все українське суспільство. Сама приналежність до української політичної нації та факт проживання на українській землі стали  факторами ризику, які реально загрожують життю та здоров’ю кожного громадянина.

Погода на період з 12 по 16 січня

На Вінниччині зберігається температурний режим нижчий від норми, часом невеликий сніг, посилення вітру, на дорогах ожеледиця.

Ти як?

Поговоріть про своє ментальне здоров'я із сімейним лікарем

У Вінниці відкрили відділ психологічної підтримки

Iнформуємо, що Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування спільно з Харківським національним університетом внутрішніх справ відкрили ЦЕНТР ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я, діяльність якого забезпечують наукові працівники, практичні психологи зі значним досвідом роботи.

На роботу в КЗ "Гніванський центр соціальних послуг «Джерело» потрібен фахівець із соціальної роботи та психолог!

✅Кваліфікаційні вимоги до фахівця із соціальної роботи: громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, за спеціальностями: "Соціальна робота", "Соціальна педагогіка", "Психологія", "Соціологія", або за іншими напрямами гуманітарної підготовки без вимог до стажу роботи, вільне володіння ПК та оргтехнікою. ✅Завдання та обов'язки 📌Фахівець із соціальної роботи- виявлення та ведення випадків: сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують соціальної підтримки (надання соціальних послуг); постраждалих від торгівлі людьми; постраждалих від жорстокого поводження та насильства, у т.ч. дітей; внутрішньо переміщених сімей/осіб; сімей/осіб військовослужбовців, у т.ч. учасників АТО; сім’ї, члени яких перебувають у конфлікті з законом; сім’ї з дітьми та окремі особи, які мають проблеми інвалідності. 📌Визначення переліку необхідних соціальних послуг, форм та методів соціальної роботи. 📌Забезпечення соціального супроводу сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах; соціальне супроводження прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу. 📌Проведення соціально-профілактичної роботи. 📌Проведення роботи щодо пропагування сімейних форм виховання, розповсюдження інформаційних матеріалів. Пошук кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, патронатні вихователі. 📌Ведення первинної документації з організації надання соціальних послуг, обліку та звітності, листування щодо соціальних питань. 📌Постійне підвищення свого професійного і загальноосвітнього рівня, участь у нарадах та навчаннях. ✅Кваліфікаційні вимоги до психолога: громадянство України, повна вища освіта за спеціальністю "Психологія", "Практична психологія", за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння ПК та оргтехнікою. ✅Завдання та обов'язки. 📌Виявлення сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах та інших соціально незахищених груп населення, які потребують соціальної підтримки, надання їм соціальних послуг та психологічної підтримки. 📌Здійснення соціальної роботи та надання психологічної допомоги сім’ям та особам, в т.ч., які перебувають у складних життєвих обставинах. 📌Надання особам, які постраждали від домашнього насильства, та особам, які постраждали від насильства за ознакою статі, вичерпної інформації про їх права та можливість отримання допомоги, в т.ч. психологічної. 📌Проведення оцінки потреб сімей (осіб), які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей військовослужбовців та внутрішньо переміщених осіб, визначення соціальних послуг та методів соціальної роботи, забезпечення психологічної підтримки. 📌Здійснення соціальної роботи та надання соціальних та психологічних послуг сім’ям з дітьми, особам, які вимушено переселилися та військовослужбовцями (мобілізованими, демобілізованими, пораненими, зниклими безвісти та ін.), членам їх сімей, надаючи їм всебічну підтримку. 📌Забезпечення надання необхідних соціальних послуг та психологічної допомоги особам, які зазнали жорстокості та насильства, постраждали від торгівлі людьми. 📌Інформування сімей, дітей та молоді про можливість отримання інших видів соціальної та психологічної допомоги і послуг. 📌Проведення психолого-профілактичної роботи. 📌Проведення роботи щодо пропагування сімейних форм виховання, розповсюдження інформаційних матеріалів. Пошук кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователі, опікуни/піклувальники, патронатні вихователі. 📌Ведення первинної документації з організації надання соціальних послуг, обліку та звітності, листування. 📌Постійне підвищення свого професійного і загальноосвітнього рівня, участь у нарадах на навчаннях. За більш детальною інформацією звертатися в Гніванську міську раду (12 каб.).