Перший дитячий садок європейського зразка у Гнівані - за підтримки ЄС громада оновлює заклади міста

За підтримки Європейського Союзу у місті Гнівань комплексно оновили дитячий садок №3 «Сонечко» згідно європейських стандартів. Відтак 74 дошкільнят розпочнуть новий навчальний сезон у комфортніших умовах, а місцева влада очікує, що витрати теплової енергії скоротяться на 70% від показників 2018 року.

Комплексно та якісно: у м. Гнівань триває капітальний ремонт ДНЗ №1 та№3 за підтримки Європейського Союзу

У м. Гнівань активно тривають будівельні роботи із капітального ремонту закладів дошкільної освіти №1 та №3 у рамках проєкту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Новий зовнішній вигляд будівель ДНЗ №1 і №3 та інші деталі про реалізацію проекту за підтримки ЄС

Минулого тижня будівельники завершили декоративне оздоблення фасаду будівель дитячих садків №1 та №3 м.Гнівань, які комплексно термомодернізовуються у рамках проєкту за підтримки ЄС «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Визначено підрядника капітального ремонту дитячого садка №5 м.Гнівань

29 березня міський голова Володимир Кулешов підписав договір із директором ПП «Опора-буд» Віктором Пастушенко на виконання робіт із  капітального ремонту (термомодернізації) будівлі Дошкільного навчального закладу №5.

Фінішна пряма капітального ремонту і термомодернізації ДНЗ №3 у рамках проєкту ЄС

Дошкільний навчальний заклад №3 один із 4-х дитячих садків міста Гнівань, де заплановано впровадження енергоефективних заходів у рамках проєкту за підтримки ЄС «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Підводимо проміжні підсумки термомодернізації дитячих садків №1 та №3 у м.Гнівань з міжнародними експертами!

Сьогодні, 26 лютого, з метою контролю якості виконання термомодернізації ДНЗ №1 та №3 місто Гнівань в черговий раз відвідали експерти Команди підтримки Програми ЄС «Угода мерів - Демонстраційні проекти» Дмитро Іваненко та Олександр Надточий.