22 серпня в Гніванській міській раді відбулося засідання робочої групи щодо проведення «Європейського тижня сталої енергетики» у рамках проекту  «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань». Під час  засідання робоча група обговорила план та перелік заходів, які будуть проходити в місті під час проведення Тижня сталої енергії та Дня міста.

Метою проведення «Європейського тижня сталої енергетики» в Гнівані є надання інформації для населення про технології раціонального використання енергоресурсів, демонстрацію економічної вигоди від їх застосування та популяризація дбайливого ставлення до ресурсів нашої планети.

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Проект реалізовується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер».