Активні роботи із технічного обстеження будівель 4-х муніципальних дошкільних навчальних закладів у рамках проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань» продовжуються.

Фото без опису

Проект фінансується Європейським Союзом у рамках ініціативи EU4Energy та Програми «Угода мерів – Демонстраційні проекти» (CoM-DeP). Проект реалізовується Гніванською міською радою у партнерстві з Громадською організацією «Єврорегіон «Дністер». 

Фото без опису

Наразі фахівцями підрядної організації ТОВ «Вінстратегія - будтехекспертиза» проведено дослідження цілісності та складу фундаментів приміщень дошкільних навчальних закладів №1, №4 та №5.

Фото без опису

Головною метою проведення таких робіт з технічного обстеження є отримання експертної оцінки технічного стану огороджуючих конструкцій, рекомендації щодо усунення існуючих пошкоджень конструкцій та приведення її до нормального стану. Окрім цього, звіт про технічне обстеження дозволить отримати відповіді чи придатні та безпечні конструкції будівель ДНЗ №1, №3, №4та №5 до майбутніх навантажень від комплексної термомодернізації,  які заплановані у рамках проекту.  

Запрошуємо Вас долучитися до офіційної сторінки проекту у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/energyefficienthnivan/