Вячеслав Соколовий: Підтримувати ЗСУ, зміцнювати тил і розвивати економіку в кожній громаді  - наші головні завдання

21 березня відбулося розширене засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. Засідання провів голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Участь у засіданні взяли начальник обласної військової адміністрації Сергій Борзов, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, голови районних рад, сільські, селищні, міські голови, голови постійних комісій обласної Ради.

Гніванчани, будьте обережні на воді!

Станом на 20 березня поточного року на водних об'єктах Вінницької області зареєстровано 10 нещасних подій (за такий самий період 2022 року виникло 3 події), під час яких загинуло 6 осіб, серед яких 1 дитина (3 особи загинуло в 2022 році, з них 3 дітей). Зокрема 6.02.2023 року в с. Клебань Тульчинського району на річці Сільниця виникла надзвичайна подія під час якої внаслідок пролому криги загинула 8-ми річна дитина, як з'ясувалось, під час повернення зі школи до дому по закінченню занять.

ПРАВО ДИТИНИ НА СІМ’Ю. УСИНОВЛЕННЯ.

Усиновлення – пріоритетна форма сімейного влаштування, яка передбачає прийняття усиновлювачем у свою сім'ю дитини на правах дочки чи сина.

Оголошено конкурсний відбір медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) від 10.03.2023 № 121-аг «Про проведення конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги», з метою відбору медіаторів для включення їх до Реєстру медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної правової допомоги, Координаційний центр повідомляє про проведення з 16 березня по 29 травня 2023 року конкурсного відбору медіаторів, які залучаються центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – конкурсний відбір).

Постановою Кабінету Міністрів України від 29 вересня 2021 року № 1020 «Деякі питання призначення і виплати одноразової компенсації та щорічної допомоги, передбачених Законом України «Про протимінну діяльність в Україні», затверджено Порядок надання одноразової компенсації особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів та Порядок надання щорічної допомоги на оздоровлення особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю, постраждалим внаслідок дії вибухонебезпечних предметів.

Рятувальники закликають суворо дотримуватися правил пожежної безпеки на відкритих територіях. Пам’ятайте, що масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки як для навколишнього середовища, так і для людей.  Нагадуємо, що спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків заборонено законодавством України.

У Гнівані відбулося перше засідання Міжвідомчої ради

Для роботи з сім’ями, надання психосоціальної підтримки населенню, яке постраждало від війни, оперативного реагування на зміну потреб і ситуацій в родинах потрібне об’єднання зусиль великої кількості працівників різних галузей та чіткий розподіл обов’язків відповідно до повноважень і можливостей. З цією метою виконавчим комітетом Гніванської міської ради було створено Міжвідомчу раду з питань сім’ї, соціальної підтримки сімей Захисників та Захисниць, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.