Запрошення на вебінар «Оцінка рівня ефективності систем водопостачання і водовідведення  та шляхи їх вдосконалення»

Запрошуємо зацікавлених представників органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, комунальних та приватних підприємств, громадських об’єднань  взяти участь у вебінарі «Оцінка рівня ефективності систем водопостачання і водовідведення  та шляхи їх вдосконалення», який відбудеться 10 грудня 2021 року.

У Гнівані відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради

30 листопа 2021 року в Гніванській міській раді відбулося чергове засідання Міжвідомчої ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми.

Ми - проти насильства!!!

В рамках проведення заходів до Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" та з метою привернення уваги та підвищення рівня обізнаності громадськості до проблеми вчинення насильства у будь яких його проявах, до вашої уваги відеоролик Нацсоцслужби "Ми - проти насильства"

Профілактична робота з сім'ями в СЖО

Відповідно до плану заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», відділом з соціальних питань та інформації Гніванської міської ради спільно з поліцією проведено профілактичну роботу щодо попередження домашнього насильства в сім’ях, що перебувають в складних життєвих обставинах. Під час відвідування членам сімей вручено письмове ознайомлення із законодавством України щодо запобігання та протидію домашньому насильству, жорстокому поводженню з дітьми

«16 днів проти насильства»

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Що таке патронат над дитиною?

На сьогодні державою затверджено значний перелік послуг, що надаються різними суб’єктами діяльності з метою покращення життя дітей та їх сімей. Однією з таких послуг є послуга патронату над дитиною.

Що потрібно знати про домашнє насильство

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» визначає домашнє насильство як діяння (дії або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняються в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям, або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь.

Фахівці Фонду відповіли на питання бухгалтерів і роботодавців щодо роботи з е-лікарняними

Як подати заяву-розрахунок, якщо в ПІБ працівника в е-лікарняному є помилка, за якими даними визначати страховий стаж, як оплачувати лікарняні по догляду за дитиною тривалістю понад 14 днів і чи можна продовжити е-лікарняний паперовим?

Ще одна вулиця в центрі Гнівані заасфальтована

Вулиця Яблунева має протяжність всього 210 метрів і знаходиться в центральній частині міста. Це була остання незаасфальтована комунальна вулиця, що майже примикає до дороги обласного значення Вінниця-Тиврів. Нагадаємо, що за останні 7 років в центрі міста заасфальтовані всі вулиці (до цього асфальт був лише на вулиці Івана Франка). Плануючи свою роботу, міська рада в січні 2021 року прийняла рішення про виготовлення проекту та проведення робіт з асфальтування вулиці Яблуневої. Наразі роботи вже проведені і жителі даної вулиці можуть рухатися по асфальтованій дорозі.