До уваги мешканців громади!

За інформацією ТОВ "Демидівський граніт", в середу, 17 квітня 2024 року будуть проведені вибухові роботи, тому буде чутно кілька вибухів!

До уваги ГО, які опікуються питаннями працевлаштування ВПО

Державний центр зайнятості запрошує громадські організації, які опікуються питаннями працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, взяти участь у засіданні «круглого столу», який пройде у форматі онлайн.

На Вінниччині розпочався сезон кліщів

ЯК УБЕРЕГТИСЯ ВІД КЛІЩІВ? На прогулянки надягайте кофти з довгим рукавом, щільні штани, шкарпетки. Одяг повинен бути світлих відтінків і щільно прилягати до тіла - це знизить ризик потрапляння кліща на тіло.

Увага! В громаді лунатимуть планові вибухи!

В зв’язку з проведенням навчального процесу Міжрегіонального центру гуманітарного розмінування та швидкого реагування ДСНС до Вінницької області в громаді проводитимуться практичні підривні роботи. Вибухи лунатимуть