Необхідні фахівці із соціальної роботи

Небхідні фахівці із соціальної роботи для реалізації проєкту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулись до біологічних сімей з інтернатних закладів, та дітей групи ризику»

ЗАПРОШУЄМО НА ЗУСТРІЧ ІЗ ПРЕДСТАВНИКАМИ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ

07 липня 2023 року о 11:00 в сесійній залі Гніванської міської ради відбудеться зустріч з представниками Нацполіції: • Начальник управління головної інспекції ГУНП у Вінницькій області підполковник поліції Іванець Володимир Дмитрович; • Заступник начальника управління головної інспекції ГУНП у Вінницькій області майор поліції Сандул Віталій Валентинович. Запрошуємо на зустріч мешканців Гніванської громади для обговорення пропозицій, скарг та проблемних питань у діяльності відділення поліції № 2 Вінницького РУП.

Вінницькій області відновила роботу регіональна комплексна програма «Власний дім»

У Вінницькій області відновила роботу регіональна комплексна програма інвестування житлового будівництва «Власний дім», яка забезпечує можливість покращення житлових умов жителів територіальних громад, в тому числі внутрішньо-переміщених осіб та учасників бойових дій (членів їх сімей), які захищають Україну від збройної агресії російської федерації. Регіональна комплексна Програма інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2023-2028 роки, затверджена наказом начальника Вінницької обласної військової адміністрації від 22.06.2023 року №900