«Тато, мама, я – молода спортивна сім’я

З метою участі команди Гніванської територіальної громади в обласному етапі Всеукраїнського фестивалю «Тато, мама, я – молода спортивна сім’я» оголошуємо формування команд від нашої громади!

Увага! Оголошення!

Юристи БФ «Право на захист» 04 серпня 2023 року о 11:00 в приміщені Гніванської міської ради (зал засідань) здійснюватимуть прийом громадян з числа ВПО та місцевих жителів з юридичних питань, в тому числі інформування щодо компенсації за зруйноване житло: хто може отримати і як подати заяву.

Що таке патронатна сім'я

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дитини в сім’ї патронатного вихователя на період подолання дитиною, її батьками або іншими законними представниками складних життєвих обставин.

Андрій Ткач - військовий з Гнівані, що став героєм нашого часу!

«Маленький допис про велику людину» - такими словами в мережі інстаграм розпочав свій пост бойовий медик Олександр П. Його коротка розповідь про чоловіка, якого він називає «справжнім героєм нашого часу» та «людиною з великої літери», про нашого гніванчанина Андрія Ткача!