У Ворошилівці ремонтують будинок культури та облаштовують зупинку громадського транспорту

У Ворошилівському будинку культури розпочато внутрішній ремонт приміщення в якому нещодавно було замінено вікна та частину даху. Також тривають роботи з будівництва зупинки громадського транспорту по вул. Л.Українки.

У Гніванському ліцеї № 2 замінено вікна

В Ліцеї №2 Гніванської міської ради завершилися роботи із заміни вікон 🪟. Загалом на третьому поверсі навчального закладу замінено 22 старих дерев'яних вікна на нові металопластикові.Заміна вікон суттєво покращить температурний режим закладу та дасть змогу зекономити на опаленні. У планах міської ради заміна вікон в Могилівській філії ліцею №2 , Селищенській гімназії та Гніванській філії ліцею № 1 ім.А.С. Макаренка ( Витавська школа ).

Міндовкілля затвердило перелік чужорідних видів дерев, заборонених у відтворенні лісів

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Руслан Стрілець своїм наказом затвердив перелік чужорідних видів дерев, заборонених у відтворенні лісів (наказ Міндовкілля від 03.04.2023 № 184, зареєстрований в Міністерстві юстиції України за № 642/39697).