Погода на період з 21 по 25 квітня

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим очікується в межах норми, невеликий дощ, в окремі дні місцями посилення вітру, місцями гроза.

Рятувальники провели навчання з лісниками щодо ліквідації лісових пожеж

19 квітня рятувальники ДПРЧ-6 м. Гнівань та ДПРЧ-31 смт. Тиврів 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Вінницькій області провели навчання з лісниками. Під час тренувань бійці ДСНС спільно із працівниками лісового господарства вкотре пропрацювали механізм ліквідації лісових пожеж та злагодження дій підрозділів, котрі залучаються до гасіння. Такі навчання рятувальники спільно із лісівниками проводять щорічно, що дає змогу скоординувати спільні дії й в результаті, зменшити збитки, завдані від лісових пожеж. Також, всім учасникам навчань ДСНС-ники провели додатковий інструктаж щодо алгоритму дій під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Надзвичайники вкотре закликають громадян бути обережними та відповідальними, адже саме громадянська свідомість допомагає захистити ліси від пожеж.

УВАГА! Планові відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчера РЕМу, в середу, 26 квітня, у зв'язку з плановими роботами з поточного ремонту буде знеструмлено 20 фідер з 10:00 год до 17:00 год. Це район колишньої Витави, Грижинці та свердловина грижинецького водозабору!

Полтавський Військовий коледж сержантського складу запрошує на навчання!

У цей складний для країни час професія військовослужбовця стала найактуальнішою серед молоді. Тому Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації ім. Героїв Крут, що знаходиться у Полтаві, запрошує на навчання вмотивованих юнаків.