До уваги ВПО!

У вівторок, 23 травня, у Гніванському міському будинку культури громадська організація Право на захист здійснюватиме видачу курток . На жаль, у наявності тільки невеликі розміри: жінки – XS, S

Ремонт у Гніванському ЦПМСД продовжується

У приміщенні КНП "Гніванський ЦПМСД" (приміщення бувшої поліклініки) продовжуються планові ремонтні роботи.Також повідомляємо, що незабаром в сімейній медицині запрацює оновлений денний стаціонар, де пацієнти зможуть отримувати кваліфіковану медичну допомогу!

У Ворошилівці ремонтують будинок культури та облаштовують зупинку громадського транспорту

У Ворошилівському будинку культури розпочато внутрішній ремонт приміщення в якому нещодавно було замінено вікна та частину даху. Також тривають роботи з будівництва зупинки громадського транспорту по вул. Л.Українки.