ЗАПРОШЕННЯ до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій на надання послуг керівника проекту «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», що фінансується Європейським Союзом

Дата: 25.07.2018 09:05

ЗАПРОШЕННЯ

до участі в конкурсі-запиті цінових пропозицій

на надання послуг керівника проекту

що фінансується Європейським Союзом

Шановний учасник конкурсу!

Гніванська міська рада підписала Грантову угоду з Європейською Комісією, відповідно до якої в місті Гнівань буде реалізовано проект «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань», який фінансується Європейським Союзом. В рамках реалізації даного міжнародного проекту Гніванська міська рада має потребу в послугах керівника проекту.

Запрошуємо Вас взяти участь в конкурсі-запиті цінових пропозицій щодо надання послуг керівника проекту по управлінню проектом «Енергоефективний Гнівань – енергетична політика сталого розвитку міста Гнівань».

Повна конкурсна документація додається до цього листа, що включає в себе додатки:

1. Додаток 1 - Загальна інформація про запит цінових пропозицій.
  2. Додаток 2 - Форма «Цінова пропозиція»
  3. Додаток 3 - Кваліфікаційні критерії до учасників та перелік документів, які повинен надати учасник для підтвердження відповідності кваліфікаційним критеріям
  4.  Додаток 4 – Підстави відмови в участі у процедурі конкурсу
  5.    Додатки5-Функціональні обов'язки керівника проекту щодо супроводу грантового проекту

Для отримання додатків та додаткової інформації про процедуру конкурсу звертайтесь, будь ласка, за телефоном 0935613128, або пишіть на електронну адресу energyhnivan@ukr.net.

Додатки 1-5