Увага!Важлива інформація!

Шановні мешканці. У мережі Фейсбук постійно виникає обурення окремих громадян щодо видалення аварійних дерев на території Гніванської громади. Деякі активісти стверджують, що міська рада зрізає дерева для своєї вигоди. Тому, аби уникнути непорозумінь, на офіційній сторінці міської ради в Фейсбук будемо публікувати заяви людей, які просять видалити аварійне дерево. Адже дуже часто одні громадяни вимагають зрізати певне дерево, бо є ризик, що воно нанесе шкоди майну чи життю людини, а інші громадяни запевняють, що те саме дерево неодмінно треба залишити. І ,зазвичай, протестують ті, хто взагалі не проживає біля того дерева, яке потрібно видалити. Тож відтепер незадоволені зможуть напряму поспілкуватися з мешканцями, які просять прибрати дерево, з’ясувати всі причини, мету та обставини такого рішення.

«Рік згуртованості та самовідданої роботи», – Вячеслав Соколовий розповів про роботу Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу

Рік стійкості та мужності у боротьбі з ворогом, рік згуртованості та самовідданої роботи Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу. Підтримати військових, допомогти переселенцям, громадам Вінниччини та областям, що найбільше постраждали від російського агресора – створення штабу в березні 2022 року стало відповіддю на виклики повномасштабної війни. На Вінниччині штаб став міцною опорою для формування надійного тилу, а в Україні - однією з найбільш дієвих місцевих волонтерських ініціатив.

В Україні готується другий етап обміну LED-ламп для ОСББ

"На сьогодні Міністерством економіки України вивчається потреба у LED-лампах для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ). З метою визначення потреби у заміні ламп розжарювання на LED-лампи для наступної реалізації проєкту Міністерство економіки України просить керуючих компаній та ОСББ заповнити Google-форму опитувальника", - зазначили в департаменті.