Особливості захисту прав споживачів під час придбання товарів в інтернет-магазинах

Управління захисту прав споживачів та контролю за регульованими цінами нагадує, що права споживача при купівлі товару через інтернет-магазин регулюються статтею 13 Закону України "Про захист прав споживачів" (далі- Закон).

Обласна Рада ухвалила рішення щодо діяльності на Вінниччині церков у єдності з московським патріархатом

28 квітня на сесії обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про забезпечення зміцнення національної безпеки у сфері свободи совісті та діяльності релігійних організацій на території Вінницької області». Воно стосується діяльності на території Вінниччини УПЦ у єдності з московським патріархатом.

У Селищенській гімназії замінено вікна у спортивній залі.

Під час ракетного обстрілу України 10 лютого на території Гніванської громади стався потужний вибух в результаті роботи ППО. Вибуховою хвилею було пошкоджено 5 великих вікон у спортивній залі школи в селі Селище. Наразі ці зіпсовані вікна замінено на нові металопластикові. Також ліцеї тривають ремонтні роботи входу в укриття.

Увага! Терміновий збір для гніванчанина!

Шановні мешканці Гніванської громади! Більшості з вас добре відоме ім’я гніванчанина Роман Весельський ! Всі знають його як волонтера, який з початком повномасштабного вторгнення активно допомагав військовим, збирав та перевозив допомогу на передову в найгарячіші точки, допомагав внутрішньо переміщеним особам та простим людям, які її потребували. Зовсім нещодавно Роман змінив свій вид діяльності і замість активної волонтерської роботи він служить в лавах ЗСУ!

2 травня відбудеться сесія

2 травня  о 15:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться двадцять четверта сесія Гніванської міської ради.