Ремонтні роботи приміщення Гніванської лікарні продовжуються

З початком повномасштабної агресії рф значно зросла потреба в медичній допомозі постраждалим. В першу чергу, це стосується наших поранених бійців, які героїчно захищають Україну. Звичайно, що для цього є спеціалізовані заклади, військові госпіталі та потужні лікарні (обласного рівня), які мають необхідне обладнання і професійних медичних фахівців. Та на сьогодні такі заклади, на жаль, переповнені. Лікарі цілодобово надають необхідну допомогу, рятуючи життя та здоров’я хворих. Проте, отримавши першу кваліфіковану лікарську допомогу, такі пацієнти в більшості випадків потребують тривалого відновлення в процесі одужання. Саме таку медичну послугу можуть надавати менш потужні лікарні, в тому числі і наша Гніванська міська лікарня.

Скоро паспортний стіл буде розміщуватися в центрі Гнівані!

Нове розташування паспортного столу буде набагато зручнішим, оскільки буде знаходитися в центрі міста у приміщенні ради ветеранів, де вже розпочалися ремонтні роботи в двох кабінетах. Саме в них найближчим часом буде розміщений Гніванський сектор державної міграційної служби України (паспортний стіл). На сьогодні паспортний стіл функціонує у приміщенні відділення поліції. Однак, відповідно до нового розпорядження голови ДМС України, задля безпеки відвідувачів, сектори міграційної служби повинні розміщуватися окремо від відділень поліції. Міська рада відгукнулася на прохання міграційної служби та надала приміщення, а також виділила кошти на проведення ремонтних робіт. Рішення міської ради про нове розміщення паспортного столу підтримали і члени Ради ветеранів на черговому засіданні, розуміючи, що це буде зручно для гніванчан. У разі відмови міської ради та відсутності приміщення, міграційна служба змушена була б надавати послуги нашим мешканцям у м. Вінниці.

ДСНС нагадує: у храмах на Великдень має бути не лише духовно затишно, але й фізично безпечно

Вінницьке районне управління Головного Управління ДСНС України у Вінницькій області напередодні Великодня вкотре нагадує про дотримання вимог пожежної безпеки в культових спорудах. Перед проведенням богослужінь та напередодні релігійних свят особа, відповідальна за протипожежний стан, повинна додатково перевірити протипожежний стан території навколо культової споруди, приміщень щодо забезпечення їх первинними засобами пожежогасіння та справний стан інженерних систем протипожежного захисту.

Перша річниця початку визволення українських земель від рашистських загарбників

Навесні 2022 року північні регіони України були звільнені від окупанта. Завдяки Силам оборони, сміливості всіх наших людей нам вдалося вистояти та почати відвойовувати свої міста, свої землі. Саме єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин війни й до сьогодні. В усіх наших містах і селах, куди заходила окупаційна армія, бачимо звірства, які учиняли проти людей.

У Гнівані провели заходи щодо запобігання травмування населення вибухонебезпечними предметами!

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки та допомоги у протимінній діяльності. На жаль, для кожного з нас ця тема наразі є вкрай актуальною. Україна увійшла до переліку країн, найбільш забруднених мінами! На сьогодні 30% території є потенційно небезпечною (174 тис. кв. км.)

Увага! Сесія!

7 квітня  о 15:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться двадцять третя сесія Гніванської міської ради.

Пояснення міського голови щодо видалення аварійних дерев

Шановні друзі! Мав нагоду на вихідних ознайомитися з численними дописами та коментарями у ФБ. В основному вони стосувалися видалення аварійних дерев в місті. Дякую всім,  хто взяв участь: і тим хто писав етично виховано, і тим хто лайкою. Будучи людиною вихованою, я ніколи не відповідав хамством на хамство, і зараз цього робити також не буду. Отож, прочитавши безліч звинувачень в свою адресу, хочу дещо прояснити.