Фахівці Центру громадського здоров’я МОЗ України розповідають, чому так важливо ретельно дотримуватися гігієни рук. Це вкрай важливо в умовах пандемії.

Кирило Тимошенко: «Велика реставрація» вже почалася, ми повинні відновити культурну спадщину України

Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко, виступаючи на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Культура. Медіа. Туризм», заявив, що проект президент Володимира Зеленського «Велика реставрація» вже розпочато і буде набирати обертів після збору заявок на об'єкти культури від міністерств, місцевої влади та експертів.

Відбулося публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гніванської МТГ

Сьогодні в залі засідань міської ради відбулося публічне представлення річного звіту про виконання бюджету Гніванської міської територіальної громади за 2020 рік, на яке зібралися представники міської ради, освіти, культури, медицини та громадськості.

На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 573 осіб, зареєстровано 11 летальних випадків

Впродовж минулої доби всіма лабораторіями  області досліджено 2278 зразків на COVID-19 (в т.ч. ОЛЦ – 1520, Меділабс - 580, Центр СНІДу - 111, міський лікувально-діагностичний центр - 67).

Сьогодні Україна відзначає 207-му річницю від дня народження Великого Кобзаря

Гніванська громада за доброю традицією щорічно вшановує світлу пам’ять Великого Кобзаря покладанням квітів до його пам’ятника на площі ім. Т.Г. Шевченка в м. Гнівань. У пошануванні духовного батька української нації взяли участь працівники міської ради разом з депутатами та освітянами.

Шановні мешканці сіл Селище та Урожайне!

У п'ятницю, 12.03.2021 р., з 9.00 до 15.00 представники КП "Гніваньводопостач" буде проводити прийом громадян щодо підписання договорів на вивезення сміття в с. Селище - приміщення сільської ради, с. Урожайне - ФАП. Нагадаємо, що КП "Гніваньводопостач" вже заключило більше 300 договорів з мешканцями даних населених пунктів. З наступного тижня КП планує здійснювати вивіз сміття. Графік буде оприлюднено згодом.