Сьогодні гніванчани відзначають 77 річницю з дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників

Саме 16 березня 1944 року наші війська звільнили місто від фашистського війська. Земний уклін та велика пошана живим ветеранам та полеглим в боях! Дякуємо за вашу самовідданість та героїзм!

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»  залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Прогноз погоди на 12-16 березня 2021 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині поступове підвищення температурного режиму. 12 березня опади у вигляді снігу, шквалисте посилення вітру. З 13 березня місцями дощитиме. На дорогах місцями слизько.

Державна реабілітаційна установа «Центр комплексної реабілітації осіб з інвалідністю «Поділля» надає такі послуги відповідно до Індивідуальної програми реабілітації інваліда:

Медична реабілітація: відновна терапія, профілактичні заходи, психотерапевтична допомога, медичне спостереження.

Українські телеканали мають рекламувати нашу державу у світі – Президент

Українські телеканали мають збільшувати обсяги якісного контенту, який сприятиме створенню позитивного іміджу України у світі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський у межах Всеукраїнського форуму «Україна 30. Культура, медіа, туризм» у Києві.

ПРО ПРИЗОВ ГРОМАДЯН НА СТРОКОВУ ВІЙСЬКОВУ СЛУЖБУ у квітні-червні 2021р.

Наказ військового комісара Тиврівського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки О. ЧОРНОГО. На підставі Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 24.02.2021 №71/ 2021 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році" з квітня по червень 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України, Державної спеціальної служби транспорту. З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу до Збройних Сил України, інших військових формувань України та Державної спеціальної служби транспорту наказую: