Прогноз погоди на 24-27 березня 2021 року

Метеорологічна обстановка: на Вінниччині зберігатиметься температурний режим нижчий від норми, на початку періоду очікуються опади, на дорогах слизько, місцями пориви вітру.

Впродовж 19-20 березня відбулися перші матчі весняної частини Чемпіонату України з футболу, в яких прийняли участь наші гніванчани

19 березня команда "Кривбас" (Кривий Ріг), в стартовому складі якої вийшов на поле наш гніванчанин Андрій Ременюк, зіграли свій матч в Чемпіонаті України "Друга ліга" проти команди "Дніпро" (Черкаси) та перемогли їх з рахунком 1:0.

До уваги мешканців Гніванської МТГ!

20 березня відбулося засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Гніванської міської ради. 19 березня на адресу Гніванської міської ради надійшов лист від заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони України О. Соловйова про те, що ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Гніванській громаді суттєво погіршилась. Рівень захворюваності складає 857 випадків, приріст захворюваності становить 22,56%. Тажок комісії ТЕБ та НС було рекомендовано терміново посилити обмежувальні протиепідемічні заходи.

Вітаємо з професійним святом!

Щорічно у третю неділю березня відзначається День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення. Зичимо вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, ініціативи у виконанні професійних завдань.

ВАЖЛИВЕ ОГОЛОШЕННЯ!

У зв'язку з технічними причинами 22-23 березня реєстрація місця проживання та зняття з місця реєстрації не БУДЕ ПРОВОДИТИСЯ. Вибачте за тимчасові незручності!