Статистика заховрюваності на COVID-19 у Гніванській ОТГ

Від початку карантину та станом на 03.09.2020 у Гніванській ОТГ зареєстровано 51 випадок захворювання на COVID-19, з них: 33 особи одужало; 2 особи перебувають на стаціонарному лікуванні; 16 осіб лікуються амбулаторно. Будьте здорові та дотримуйтеся правил карантину! Бережіть себе та своїх близьких! Будьте здорові!

Міжнародний благодійний фонд національної пам'яті України оголошує 14 Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів "Врятувати від забуття"

У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, учителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні, так і групові проекти.

Пам'ятаємо!

Офіційна і загальновизнана дата завершення Другої світової війни – 2-е вересня 1945-го року. У цей день о 9-й годині 2 хвилини (за токійським часом) був підписаний формальний акт про беззастережну капітуляцію останнього активного союзника фашистської Німеччини – Японії.

Прогноз погоди на 2-5 вересня 2020 року

За даними Вінницького обласного центру з гідрометеорології на Вінниччині 02-03 вересня очікується мінлива хмарність, 02.09 - без опадів, 03.09 - вночі без опадів, вдень місцями короткочасний дощ, місцями гроза. Вітер змінних напрямів, 3-8 м/с. Температура вночі 13-18°, вдень 23-28°.

АТ «ВІННИЦЯ ГАЗЗБУТ» інформує своїх клієнтів щодо ціни газу у вересні до початку місяця постачання

Для побутових споживачів ціна газу складатиме 5,499 грн за куб. м. Вартість блакитного палива в Україні напряму залежить від котирувань на європейських біржах. Після падіння цін до історичного мінімуму навесні поточного року, зараз на газових хабах в Європі відбувається стрімке здорожчання природного газу.

Вітаємо з Днем знань!

Дорогі учні, педагоги, батьки! Від усього серця вітаємо вас із Днем знань! Це всенародне свято приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл. На жаль, в умовах карантину це свято як і навчання буде не зовсім традиційним, але маємо надію, що це ніяк не вплине на вашу успішніть. Сподіваємося, що День знань стане для школярів початком наполегливої праці, надійним кроком у світ пізнання. З нагоди свята бажаємо вам незабутніх миттєвостей шкільного життя, справжніх відкриттів, пізнання світу.