Центр спільних дій продовжує прийом робіт на Всеукраїнський конкурс плакатів "Твоя влада. Знай своє місце" до 16 серпня. Найголовніше - на переможців конкурсу чекає грошова винагорода та призи від партнерських організацій!

Гніванська міська рада визначила підрядника для термомодернізації дитячого садка №1 у рамках проекту ЄС

3 серпня міський голова Володимир Кулешов підписав договір із директоркою ПП «Рослана» Людмилою Соколітою про капітальний ремонт (термомодернізацію) будівлі Дошкільного навчального закладу №1.

в Україні зафіксовано 1061 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: 04 серпня (станом на 9:00) в Україні 74 219 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1764 летальні, 40 613 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 1061 новий випадок. Загалом проведено 1 081 146 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 737 пацієнтів.

Увага! Відключення електроенергії

За повідомленням СО "Тиврівські ЕМ" 04.08.2020 року з 9.00 до 17.00 год. у зв'язку з розчисткою траси від гілля буде знеструмлено такі вулиці: Лугова (непарна сторона), Лермонтова, Загребельного.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 03.08.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 4254 підозри на COVID-19. У 2815 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 241 дитини (місто Вінниця – 127, Вінницький район – 17, Хмільницький район – 12, Шаргородський район – 11, Немирівський район – 8, Козятинський район – 7, Бершадський, Жмеринський та Калинівський райони – по 6, Погребищенський, Тиврівський та Тростянецький райони – по 5, Гайсинський, Крижопільський, Липовецький та Могилів-Подільський райони – по 4, Барський, Літинський та Томашпільський райони – по 2, Іллінецький, Тульчинський, Чернівецький райони та місто Ладижин по 1 дитині).

В Україні зафіксовано 990 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: 03 серпня (станом на 9:00) в Україні 73 158 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1738 летальних, 39 876 пацієнтів одужало. За добу зафіксовано 990 нових випадків. Загалом проведено 1 067 006 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 333 пацієнти.

Станом на 11.00 годин 31.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 4124 підозри на COVID-19. У 2736 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 234 дітей (місто Вінниця – 123, Вінницький район – 17, Хмільницький район – 12, Шаргородський район – 9, Немирівський район – 8, Козятинський район – 7, Бершадський, Жмеринський та Калинівський райони – по 6, Погребищенський, Тиврівський та Тростянецький райони – по 5, Гайсинський, Крижопільський, Липовецький та Могилів-Подільський райони – по 4, Барський, Літинський та Томашпільський райони – по 2, Іллінецький, Тульчинський та Чернівецький райони по 1 дитині).

ГО «Інститут соціальної політики регіону» та Спільнота «Grant Management» оголошують відбір представників органів місцевого самоврядування, працівників комунальних закладів, активістів організацій громадянського суспільства, митців, підприємців, що займаються питаннями культурних та креативних індустрій в об’єднаних територіальних громадах з усіх областей України, для участі у навчанні в рамках проєкту «Культурний трамплін: школа соціального проєктування для культурних менеджерів ОТГ», який реалізується за підтримки «Українського культурного фонду».

Відтепер довідки про склад сім'ї можна отримати в ЦНАПі

З метою покращення організації надання адміністративних послуг населенню з 03 серпня 2020 року довідки жителям м. Гнівань та с. Грижинці про склад сім’ї та з реєстрації місця проживання будуть видаватись у Центрі надання адміністративних послуг Гніванської міської ради (ЦНАП).