Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 у розрізі районів

Станом на 11.00 годин 16.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3360 підозр на COVID-19. У 2221 випадку виявлений коронавірус, в тому числі у 192 дітей (місто Вінниця – 106, Вінницький район – 14, Хмільницький район – 11, Немирівський район – 7, Жмеринський район – 6, Калинівський, Козятинський, Тиврівський та Погребищенський райони по 5, Гайсинський, Липовецький, Тростянецький та Шаргородський райони – по 4, Барський, Бершадський, Крижопільський, Літинський райони – по 2, Могилів-Подільський, Томашпільський, Тульчинський та Чернівецький райони по 1 дитині.

В Україні зафіксовано 848 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: 16 липня (станом на 9:00) в Україні 56 455 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1445 летальних, 28 931 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 848 нових випадків. Загалом проведено 840 332 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 800 пацієнтів.

Поширення COVID-19 у розрізі районів Вінницької області

Станом на 11.00 годин 15.07.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 3320 підозри на COVID-19. У 2194 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 188 дітей (місто Вінниця - 106, Вінницький район - 14, Хмільницький район - 11, Немирівський район - 7, Жмеринський район - 6, Калинівський, Козятинський, Тиврівський та Погребищенський райони по 5, Гайсинський, Липовецький та Тростянецький райони - по 4, Барський, Крижопільський, Літинський, Шаргородський райони - по 2, Бершадський, Томашпільський, Могилів-Подільський, Чернівецький райони по 1 дитині).

Призначено нового керівника КЗ "Центр культури та дозвілля "Калина"

Відповідно до розпорядження міського голови на основі конкурсного відбору, на посаду нового директора КЗ «ЦКД «Калина» було призначено Пантю Анну Петрівну, яка з 2018 року очолювала Могилівську філію КЗ «ЦКД «Калина». Анна за короткий термін своєї роботи проявила себе як активний та креативний працівник. За її участі було відновлено будинок культури та створено сучасний культурний простір, відкрито нові клубні формування та гуртки, організовано безліч культурно-масових заходів та розваг.

Сьогодні відзначається День українських миротворців

Українські миротворці входять до міжнародних місій з підтримання миру і безпеки з 1992 року. Впродовж цього часу близько 45 тисяч військовослужбовців Збройних сил України взяли участь у більш ніж 27 міжнародних операціях з підтримання миру і безпеки у різних регіонах планети, 55 із яких загинули.

В Україні зафіксовано 836 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19

МОЗ повідомляє: в Україні зафіксовано 836 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 15 липня (станом на 9:00) в Україні 55 607 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 1427 летальних, 28 131 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 836 нових випадків. Загалом проведено 827 157 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужало 977 пацієнтів.

Увага! Відключення електроенергії

СО "Тиврівські ЕМ" повідомляють, що 17.07.2020 року з 11.00 до 13.00 год. у зв'язку з плановими ремонтними роботами буде відключено електропостачання по 4 фідеру: вул. Миру, Чкалова, Затишна, Комарова, Шкільна, Курортна, Піддубного, Козацька, Набережна, Подільська, Яблунева, Новобудов, Слюсаренка, Космонавтів, Д. Нечая, Леонтовича, 1 Травня, Коцюбинського, Соборна (окрім буд. 64), Л. Українки, Гранітна, Б. Хмельницького, Макаренка, пров. Макаренка, Карпенка, Лисенка, Лісова, Квітнева (окрім буд. 2), Пушкіна, Зоряна, Мічуріна, Я. Мудрого, І. Франка, Шевченка та весь масив цукрового заводу.

Оновлено терапевтичне відділення Гніванської міської лікарні

На днях завершилися ремонтні роботи у терапевтичному відділенні Гніванської міської лікарні. Щоб побачити нові умови, в яких будуть лікуватися пацієнти, лікарню відвідали члени медичної ради, створеної при міській раді.