Близько  50 літрів крові  здали мешканці Гніванської громади для поранених бійців!

Сьогодні, 27 червня, у Гніванській громаді відбувся День донора. Виїзна бригада лікарів з обласного Центру переливання крові вже о 9-ій ранку розпочала свою роботу на базі поліклінічного відділення Гніванської міської лікарні .

До уваги ВПО з Бахмутського району!

За підтримки Донецької обласної державної адміністрації, обласної військової адміністрації, Бахмутської районної державної адміністрації Донецької області, районної військової адміністрації, Вінницької міської ради було відкрито Консультативно-координаційний центр підтримки населення «Бахмутський район єднає» у м. Вінниця, який знаходиться за адресою: проспект Космонавтів, 30, офіс 412 (телефон гарячої лінії +38-099-137-51-75. Прийом громадян здійснюється з понеділка по п’ятницю з 10.00 до 12.00). В цьому Центрі мешканці Бахмутського району зможуть отримати інформаційну, консультаційну, соціальну, правову, гуманітарну допомогу, зустрітися зі своїми земляками, поспілкуватися, поділитися проблемами, порадами, обмінятися контактами.