Відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчера РЕМу,завтра, 31 серпня, у зв'язку з відключенням одного підприємства від електропостачання, буде знеструмлено **4 фідер з 10 год до 12 год **(центр міста та р-н цукрового заводу).

УВАГА! Планові відключення електроенергії!

За повідомленням диспетчера РЕМу, в суботу, 2 вересня, з 9-00 до 14-00 год. у зв'язку із виконанням підрядних робіт з обслуговування електричних мереж буде знеструмлено 20 фідер. Це район колишньої Витави, с. Грижинці та свердловина грижинецького водозабору!

СОЦІАЛЬНА ПОСЛУГА СУПРОВОДУ ПІД ЧАС ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ

Соціальна послуга супроводу під час інклюзивного навчання це комплекс заходів, спрямованих на забезпечення повної та ефективної участі отримувача соціальної послуги в освітньому процесі, шляхом надання підтримки та допомоги в пересуванні, самообслуговуванні, комунікації, харчуванні, орієнтації у просторі, а також на забезпечення безпеки в приміщенні, на території закладу освіти, на іншій території під час екскурсій, навчальних поїздок, інших заходів, передбачених освітнім процесом.

500 тисяч гривень військовому госпіталю виділили депутати Гніванської МР на чолі з міським головою

Виділити 500 тисяч гривень Вінницькому військовому госпіталю – таке рішення прийняв депутатський корпус на чолі з міським головою під час чергової сесії Гніванської міської ради, яка відбулась в п’ятницю, 25 серпня. Дані кошти передбачаються для створення комфортних умов лікування та реабілітації наших поранених бійців. Нагадаємо, що це не перші передані кошти для ЗСУ. З початку повномасштабного вторгнення Гніванською міською радою надано більше 17 млн грн субвенції для ТРО та військових частин. Загалом на дану сесію було винесено 43 питання. Найважливіші з них: