Увага! Сесія!

15 лютого  о 10:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться одинадцята  сесія Гніванської міської ради.

Відображення е-лікарняних за сумісництвом на вебпорталі Пенсійного фонду України

З 21 грудня 2021року в особистих кабінетах страхувальників на вебпорталі Пенсійного фонду України почали відображатися електронні лікарняні працівників, які перебувають з ними у трудових відносинах за сумісництвом.

У 2021 році Фонд виплатив 10,8 млрд грн страхових виплат потерпілим на виробництві та їх родинам

Майже 10,8 мільярда гривень страхових виплат було профінансовано Фондом соціального страхування України за підсумками минулого року. Мова про допомоги і компенсації, які Фонд виплачує потерпілим внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також членам їх родин.

Вінницька область – лідер в Україні за ухваленими Стратегіями розвитку

Вінницька область впевнено утримує лідерство в Україні за кількістю ухвалених територіальними громадами Стратегій розвитку. Крім цього, Вінниччина –  у четвірці областей, де 100% громад охоплені стратегічним плануванням. Такі дані оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України.

Українці хворіли на 5 млн днів довше у 2021 році

Упродовж 2021 року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування лікарняні українських працівників загальною тривалістю 41 мільйон 341 тисяча 662 дні за рахунок коштів Фонду. Застраховані особи провели на лікарняних у разі захворювань, травм, потреби догляду за хворими рідними або ізоляції від COVID-19 на 4,8 мільйона днів більше, ніж у 2020 році.