ЦІЛОДОБОВА ГАРЯЧА ЛІНІЯ

Шановні мешканці Гніванської громади!При Гніванській міській раді діє цілодобова "гаряча лінія" 096 602 4213. За даним телефон ви можете подзвонити та повідомити про підозрілих людей,предмети,автомобілі та мітки,які розставляють диверсанти та інше.

Загинув гніванчанин Руслан Сокольський

26 лютого трагічно загинув наш земляк, мешканець Гнівані, полковник - Сокольський Руслан Васильович. У жовтні місяці Руслану могло б виповнитися 40 років, однак кривава війна обірвала його життя. З 2020 року чоловік служив у м. Дніпрі, був керівником полку зв'язку. Також брав участь в АТО в Авдіївці.Руслан був патріотом, спортсменом та відмінником у всьому. У чоловіка залишилися батьки, дружина та 3 дітей. Висловлюємо глибокі співчуття батькам, рідним, близьким загиблого Героя. Герої не вмирають!