Між Вінницьким державним педагогічним університетом імені Михайла Коцюбинського та Гніванською міською радою підписано Меморандум про співпрацю

Меморандум ставить на меті організацію співпраці, консолідацію зусиль Сторін і вжиття комплексу заходів, спрямованих на формування правової та політичної обізнаності громадян, залучення наукової спільноти та студентів до теоретико-методологічного вирішення актуальних питань функціонування системи публічного управління та адміністрування, проведення спільних розробок і досліджень, підготовка інформаційно-аналітичних матеріалів, пропозицій щодо удосконалення відповідної нормативно-правової бази та реалізації управлінських рішень, участь у спільних заходах сторін, навчання студентів практичним навикам управління тощо.

У Гнівані відбулось чергове засідання виконкому

31 січня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Гніванської міської ради. На засіданні було розглянуто 25 питань. Найважливіші з них: "Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення"; "Про надання дозволу на видалення дерев"; "Про затвердження переліку та тарифів на платні соціальні послуги Комунального закладу Гніванський центр соціальних послуг «Джерело»"; "Про виділення громадянам одноразової грошової допомоги"; "Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту Гніванської ТГ на 2022 рік" та інше.

Учні 5-11 класів в Гніванській ТГ навчатимуться дистанційно

Перевести школярів 5-11 класів Гніванської ТГ на дистанційне навчання було вирішено сьогодні у Гніванській міській раді на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій! Таке рішення прийняте зважаючи на доповідь Миколи Сташука, головного лікаря КНП «Гніванський ЦПМСД» , який повідомив, що наразі на COVID-19 хворіють 26 вчителів , 74 учні, 4 вихователі та 5 дітей з садочків. Також комісія вирішила, що учні 1-4 класів та вихованці дитячих садочків відвідуватимуть заклади без змін.

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію продовольчих товарів

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області просить суб’єктів господарювання (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), які здійснюють реалізацію продовольчих товарів, затверджених постановою Уряду від 20.04.2020 №341 (крупа гречана, цукор-пісок, борошно пшеничне вищого сорту, макаронні вироби вітчизняного виробництва (вермішель з борошна пшеничного вищого сорту), молоко пастеризоване жирністю 2,5 відсотка (у плівці), хліб житньо-пшеничний, яйця курячі категорії с1, птиця (тушка куряча), вода мінеральна негазована, масло вершкове жирністю 72,5 відсотка, батон та олія соняшникова)  дотримуватись вимог чинного законодавства з питань ціноутворення.