Увага! Сесія!

29 березня  о 14:00 годині в залі засідань міської ради відбудеться одинадцята сесія Гніванської міської ради.

Герої не вмирають!

19 березня у Миколаївській клінічній лікарні помер гніванчанин Козленко Андрій Петрович, 1979 року народження. Військовозобов'язаний був мобілізований 25 лютого для захисту нашої держави від російських окупантів. У Андрія Петровича залишилося двоє дітей, мати, сестра та цивільна дружина.

Повноваження сил безпеки та оборони під час воєнного стану!

Шановні громадяни, під час військової агресії росії важливо розуміти цілі та завдання підрозділів сил безпеки та оборони України (відповідно до Закону України «Про національну безпеку» від 21.06.2018 № 2469-VIII).

Спалювання сухої рослинності у військовий час може бути прирівняне до диверсійної роботи.

З початку 2022 року в області на об’єктах  екосистеми виникла 201 пожежа на площі 197, 2 га проти 2 пожеж на площі 0,31 га в 2021 році. Внаслідок пожеж завдано матеріального збитку на загальну суму 11155500 грн., проти 104000 грн. у 2021 році.

Шановні мешканці громади!

Величезна подяка вам за підтримку та допомогу нашим воїнам, які мужньо обороняють Україну від рашистів! Завдяки згуртованості жителів Гніванської територіальної громади вже зібрано чимало: продукти харчування, одяг, ліки, засоби гігієни тощо. Також зібрано значну суму коштів для придбання 1 тепловізора (вартість 8 тис. 500 злотих), купленого та переданого нашим земляком, який проживає у Польщі. Днями цей пристрій передано на передові позиції бійцям з нашої громади, які щиро вдячні за нього, адже тепловізор заздалегідь може передбачити ворога та зберегти життя наших захисників. На сьогодні є потреба у придбанні ще одного тепловізора.

Допомога переселенцям!!!

Друзі, нагадуємо, що у Гніванському міському будинку культури переселенці можуть отримати допомогу одягом та взуттям!

Увага! Відключення електроенергії!

За повідомленням СО «Тиврівські ЕМ» 24 березня з 9.00 до 16.00 год. у зв’язку із ремонтними роботами буде знеструмлено фідер, який живить район Витави та с.Грижинці.