До уваги абітурієнтів!

Відокремлений структурний підрозділ «Барський фаховий коледж транспорту та будівництва Національного транспортного університету» готує фахівців за 5 спеціальностями (шістьома освітніми програмами): 274 Автомобільний транспорт

Безпека газопостачання у вашій оселі лише за 300 грн на рік!

Статистика вказує - причиною половини викликів на номер 104 є витоки газу на внутрішніх мережах. З 2015 року у тарифах на розподіл газу не передбачені кошти на обслуговування внутрішніх мереж споживача. Наразі клієнти Вінницягазу можуть самі подбати про власну безпеку всього за 300 грн на рік.

Як відбувається створення та оплата е-лікарняних?

Щороку українські лікарі видають понад 5 мільйонів листків непрацездатності. Однак після завершення перехідного етапу та повного переходу закладів охорони здоров’я на формування електронних медичних висновків, лікарняні формуватимуться автоматично!

Фонду соціального страхування України у Вінницькій області інформує