Погода на період з 15 по 18 червня

На Вінниччині очікується підвищення температурного режиму. Прогнозується дощова погода з нерівномірним розподілом по області. Не виключені окремі грози, град, посилення вітру. 15 червня вдень: Хмарно з проясненнями, короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вітер північний, 7-12 м/с, місцями шквал 15-20 м/с. Температура 20-25°.

Права донорів в Україні

14 червня відзначається Всесвітній день донора крові. Рішення про його встановлення було прийнято у травні 2005 року на Всесвітній асамблеї охорони здоров’я в Женеві.

Щодо перепризначення житлової субсидії на період 2021-2022 рр.

До уваги жителів територіальних громад відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 травня 2021 р. № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій» розгляд питань щодо призначення житлової субсидії на наступний період домогосподарствам, які отримували житлову субсидію в опалювальному сезоні 2020-2021 років, проводиться без звернень громадян, крім домогосподарств, яким житлова субсидія:

До уваги абітурієнтів 2021!

Вінницький навчально-науковий інститут економіки Західноукраїнського національного університету оголошує набір до магістратури за освітньою програмою "Публічне управління та адміністрування". Форма навчання : денна та заочна.

Учбово-виробний центр "Сигнал" запрошує на навчання з питань охорони праці

Відповідно до статті 18 Закону України «Про охорону праці» та типового положення про навчання, інструктаж та перевірку знань працівників з питань про охорону праці Вінницький учбово-виробничий центр «Сигнал» проводить навчання  для працівників та спеціалістів з таких питань: